Series
Ratings
30
Anne with an ERated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5