Series
Ratings
100- Their Perfect DayRated ★ 4.0
LoversRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
Mother's GardenRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Middle School Student ARated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 4.5
Goddess of MarriageRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 4.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5