Series
Ratings
80
Dance Dance DanseurRated ★ 4.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
Alternate World PharmacyRated ★ 2.5
Scum's WishRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Special ARated ★ 2.5
Pandora HeartsRated ★ 5.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 2.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0