Movies
Ratings
90
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Big BangRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.0