Movies
Ratings
145
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0