Series
Ratings
59
NarcosRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0