Movies
Ratings
89
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0