Movies
Ratings
253
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 4.0