Movies
Ratings
187
Runway CopRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 1.5
QuickRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0