Series
Ratings
80- The ClubhouseRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0