Series
Ratings
210
SeventeenRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.5
Flower Ever AfterRated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.0
Somebody 2Rated ★ 3.0- 스테이지 파이터Rated ★ 3.0
- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
QueendomRated ★ 3.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Our Little Summer VacationRated ★ 3.5
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 2.5
Street Girls FighterRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0- Street Man FighterRated ★ 4.0