Series
Ratings
259- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Twin SpicaRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5