Movies
Ratings
582
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Me and MeRated ★ 3.5
First Name: CarmenRated ★ 3.5
Days of HeavenRated ★ 4.5
BadlandsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Hiroshima Mon AmourRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.5
Full Moon in ParisRated ★ 4.0
Love in the AfternoonRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 4.0
ShadowsRated ★ 4.5
La JetéeRated ★ 4.0
Cria!Rated ★ 4.0
Le Cercle rougeRated ★ 3.5
Army of ShadowsRated ★ 5.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5