Series
Ratings
146- 천하제빵Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Comedy Big LeagueRated ★ 2.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.0
Witch Hunt 2022Rated ★ 3.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
The Gentlemen's League 2Rated ★ 2.5
The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 3.0
LarvaRated ★ 3.5
X-Man Season 1Rated ★ 1.5
Where Is My HomeRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
House on Wheels Season 1Rated ★ 2.0
Running ManRated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 3.0