Movies
Ratings
1281
Boston StranglerRated ★ 3.5
LolaRated ★ 3.5
La JetéeRated ★ 5.0
Letter from SiberiaRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
NebraskaRated ★ 4.0
Jason and the ArgonautsRated ★ 4.0
No Other LandRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Blue MoonRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.0