Movies
Ratings
108
The Book of EliRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0