Movies
Ratings
97
The IntouchablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0