Series
Ratings
22
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 0.5