Movies
Ratings
659
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0