Movies
Ratings
68
The TargetRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0