Series
Ratings
170
Dragon Ball ZRated ★ 2.0
Honest LivingRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0- CarruselRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.0- Goodbye My LoveRated ★ 2.5
- Tomorrow LoveRated ★ 2.5
The King of LegendRated ★ 1.5- Forever YoursRated ★ 1.5
Jolly WidowsRated ★ 1.5
Loving YouRated ★ 2.5
Did We Really Love?Rated ★ 1.5- The Great AmbitionRated ★ 1.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
- Walking to HeavenRated ★ 1.5
Stock FlowerRated ★ 1.5