Series
Ratings
65
ChernobylRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
PrimalRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0