Series
Ratings
304
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 2.5
Desperate Mr. XRated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5- Doctor KkaengRated ★ 3.0
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5