Movies
Ratings
246
Perfect BlueRated ★ 4.0
A ManRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The ParadesRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Look of SilenceRated ★ 4.5
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Marry My Dead BodyRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5