Titles you rated
Kamen Rider GavvRated ★ 4.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5- Hyakujuu Sentai GaorangerRated ★ 5.0
Kamen Rider GeatsRated ★ 3.5
"Ippon" Again!Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Chibi Godzilla Raids AgainRated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Otaku ElfRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Masked Rider Φ'sRated ★ 4.5- ウルトラマンレオRated ★ 3.5
- Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 4.0- Denkou Choujin GridmanRated ★ 3.5
- ブラックマジック M-66Rated ★ 3.5
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 3.5
RevengerRated ★ 3.0