Series
Ratings
164
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 3.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 4.0