Series
Ratings
32- InuYashaRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0