Movies
Ratings
258
I Am a HeroRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5