Series
Ratings
124
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- CastlevaniaRated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.5- HiyokkoRated ★ 0.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 0.5
Over the Garden WallRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5
Tuca & BertieRated ★ 0.5
BerserkRated ★ 0.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 0.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 0.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 0.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 0.5
D.Gray-manRated ★ 0.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 0.5
STEINS;GATERated ★ 0.5