Series
Ratings
64
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0