Series
Ratings
432- Ready or Not: TexasRated ★ 2.5
- 공양간의 셰프들Rated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- 촌장주점Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
- 지지고 볶는 여행Rated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0