Series
Ratings
24
ChernobylRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0