Movies
Ratings
71
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
20th Century WomenRated ★ 3.5
PushRated ★ 1.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Hannah and Her SistersRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 1.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
WildRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 5.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.5