Series
Ratings
90- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 0.5
PluribusRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
Elfen LiedRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 2.5
Boogiepop And OthersRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Phantom: Requiem for the PhantomRated ★ 3.0- Mnemosyne-ムネモシュネの娘たち-Rated ★ 2.0