Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 2.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 2.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Revue StarlightRated ★ 5.0
PenguindrumRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 5.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5