Movies
Ratings
471
Zootopia 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Hello, Goodbye, and Everything in BetweenRated ★ 2.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Lost CityRated ★ 2.5