Movies
Ratings
2476
Concerning My DaughterRated ★ 2.5
His Lost NameRated ★ 3.5
Ten Years JapanRated ★ 2.0
Blue HourRated ★ 4.0- There Is No Lid on the SeaRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 2.5
DeparturesRated ★ 3.5
The Bandage ClubRated ★ 0.5
Collage of Our LivesRated ★ 1.5
SecretRated ★ 3.0
All My Puny SorrowsRated ★ 2.5
The Sketch of LifeRated ★ 2.5
Last SceneRated ★ 4.0
Garden of CamelliasRated ★ 1.5
Under One UmbrellaRated ★ 2.0- TerminalRated ★ 0.5
Whisper of the HeartRated ★ 2.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
The Whispering StarRated ★ 1.0
Ocean WavesRated ★ 3.5