Series
Ratings
75
UnboundRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0- Master KeatonRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- Android KikaiderRated ★ 3.5
- 仮面の忍者赤影Rated ★ 4.0
- サスケRated ★ 3.5
- The Return of UltramanRated ★ 3.5
- Ultra SevenRated ★ 4.0
One Piece Season 6-2: Sky Island - The Golden BellRated ★ 3.5
One Piece Season 6-1: Sky Island - SkypieaRated ★ 3.5
Dear RadianceRated ★ 3.0
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 3.0
Seiten wo TsukeRated ★ 4.0