Series
Ratings
26
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0