Movies
Ratings
824- House of the SeasonsRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
The Devil, ProbablyRated ★ 2.5
Hot in Day, Cold at NightRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
The Carman Family DeathsRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Elevator to the GallowsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 2.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5