Series
Ratings
225
The Empress Season 2Rated ★ 3.5
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
WomanRated ★ 4.0
Firefly Lane Season 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson and the Olympians Season 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 1.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 2.0- Haken no HinkakuRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0