Movies
Ratings
132
ConclaveRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 4.5