Series
Ratings
124
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Transit GirlsRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5