Series
Ratings
335
WomanRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Crime SceneRated ★ 0.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Nightmare TeacherRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
TimesRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Shadow BeautyRated ★ 2.5
MistressRated ★ 2.5