Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5