Series
Ratings
148
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
After-school Hanako-kunRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 2.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Love RevolutionRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Best MistakeRated ★ 1.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 1.5
A Good Day to be a DogRated ★ 1.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Best Mistake Season 1Rated ★ 2.5