Series
Ratings
99
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
The VeilRated ★ 3.5
Again My LifeRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5