Series
Ratings
75
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 1.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 5.0
IRISRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0