Titles you rated
Ushio and ToraRated ★ 4.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5