Series
Ratings
72
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
Clean With Passion For NowRated ★ 3.5
You Raise Me UpRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
It's NightRated ★ 2.5
NumbersRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.0
Aftershock: Everest and the Nepal EarthquakeRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5